SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO: STACJONARNA I ONLINE

Prawdopodobnie każda ze szkół językowych w Białymstoku jest najlepsza w mieście, ale niewiele szkół jest takich jak Szkoła English Time na Nowym Mieście. Uczymy języka angielskiego w sposób kreatywny, dbamy o Twoje potrzeby językowe. Szkoła English Time działa ONLINE i stacjonarnie, blisko Twego miejsca zamieszkania i online, jeśli mieszkasz w innym mieście lub kraju. Od roku 2015 uczymy języka angielskiego z wykorzystaniem ciekawych materiałów motywujących dzieci, młodzież i dorosłych. Od roku 2019 uruchomiliśmy platformę do nauki angielskiego ONLINE dla osób dorosłych, będących na poziomie podstawowym, dostępną tutaj: www.englishtimeonline.pl

Od roku 2020 jesteśmy AMBASADOREM marki Dynamic Education, która pozwala nam w kreatywny i dynamiczny sposób realizować założenia kursu językowego w szkole English Time.

MISJA SZKOŁY ENGLISH TIME

Kreatywna nauka języka angielskiego w szkole English Time to nasz cel, misja i nieustanna praca nad osiągnięciem Waszego sukcesu. W szkole językowej English Time nauczymy cię mówić w języku angielskim i efektywnie komunikować się w środowisku międzynarodowym oraz jeśli jest taka potrzeba – zdać egzamin.

Od roku 2021 jesteśmy Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearson English International Certificate (dawniej: PTE General), co oznacza, że możemy przygotować cię do egzaminu i możesz go zdać w naszym centrum.

Od roku 2022 jeteśmyCentrum przygotowującym do egzaminów CAMBRIDGE English Qualifications i partnerem Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English. Oznacza to, że w szkole English Time będziesz mógł przygotować się i zdać egzamin Cambridge na wybranym poziomie.  

Od roku 2019 uczymy dorosłych w firmach – stacjonarnie oraz online.

UCZNIOWIE ENGLISH TIME

Uczymy dzieci od 5 roku życia, młodzież, dorosłych w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania w szkole Stacjonarnej przy ul. Pułaskiego 63A w Białymstoku oraz na naszej platformie ONLINE www.englishtimeonline.pl.

Słowem – każdy kto chce nauczyć się języka angielskiego –  jest mile widziany.

NAUCZYCIELE ENGLISH TIME

Nauczyciele w szkole English Time to pasjonaci i eksperci w swojej dziedzinie. Uczymy języka angielskiego z pasją i zaangażowaniem, tak aby nasza praca była efektywna i dawała satysfakcję obu stronom. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Umiemy motywować do pracy i znamy się z najnowszymi technologiami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE OFERTY

ODPOWIEMY NA PYTANIA I POMOŻEMY DOBRAĆ KURS