Certyfikat Pearson PEIC dla dorosłych

Kursy dla dorosłych

Kursy dla dorosłych to przede wszystkim coaching językowy w kierunku dostosowania tempa, tematyki oraz poziomu do możliwości ucznia w pełnym komforcie podczas lekcji. Dążymy do “ośmielenia” słuchacza tak aby komunikacja w języku angielskim była efektywna. W coachingu językowym ważne jest poczucie postępu, dlatego stwarzamy sytuacje naturalnego zanurzenia się w języku poprzez ciekawe materiały, dobrane z wielką uważnością, poprzez ćwiczenie umiejętności słuchania ze zrozumieniem różnych akcentów, oraz jeśli jest taka potrzeba to pisanie różnych form dokumentów. Dorosły uczeń już dawno „wyszedł” z ławki szkolnej i metody tradycyjne po prostu do niego nie przemawiają. Co więcej, chce uniknąć „tradycyjnego” podejścia do edukacji.
Zwykle przychodzi na kurs z pewnymi doświadczeniami (nie zawsze pozytywnymi), oczekiwaniami i celami. Wie czego chce i czego nie chce. Na pewno chce zdobywać umiejętności językowe w oparciu o swoje doświadczenia z użyciem materiałów bezpośrednio związanych z jego życiem codziennym oraz pracą. W przypadku osób początkujących zalecamy rozpoczęcie Kursu wideo (Roczna Akademia Angielskiego) – tak aby kursant oswoił się ze słownictwem, zwrotami podstawowymi i przygotował do zajęć z lektorem.

W pełnym komforcie przygotowujemy również do egzaminów Cambridge, PEIC (dawniej PTE Generał), „TOEIC listening and reading”, które są wymagane w środowiskach biznesowych.
Kursy dla dorosłych prowadzimy w trybie indywidualnym.

Od marca 2019 prowadzimy KURSY ONLINE. Kontakt: 530 568 663

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu 1×60 minut, dwa razy w tygodniu 1x60minut + 1x60minut, bądź 1×90 minut. 
Ilość jednostek lekcyjnych w roku: w zależności od kalendarza spotkań i potrzeb słuchacza.

Ceny ustalane są indywidualnie; kontakt: 530 568 663

Poznaj PLATFORMĘ ONLINE:

  • dostęp do filmów wideo z lekcjami online
  • dostęp do materiałów z ćwiczeniami online
  • pomiar postępów w nauce języka miarodajnymi testami na PLATFORMIE
  • wirtualne prace domowe
  • Certyfikat ukończenia kursu