Certyfikat Pearson PEIC dla dorosłych

Kursy dla dorosłych

Kursy dla dorosłych to przede wszystkim coaching językowy w kierunku dostosowania tempa, tematyki oraz poziomu do możliwości dorosłego ucznia w pełnym komforcie podczas lekcji. Dążymy do “ośmielenia” słuchacza tak aby komunikacja w języku angielskim była efektywna. W coachingu językowym ważne jest poczucie postępu, dlatego stwarzamy sytuacje naturalnego zanurzenia się w języku poprzez ciekawe materiały, dobrane z wielką uważnością, poprzez ćwiczenie umiejętności słuchania ze zrozumieniem różnych akcentów, oraz jeśli jest taka potrzeba to pisanie różnych form dokumentów. Dorosły uczeń już dawno „wyszedł” z ławki szkolnej i metody tradycyjne po prostu do niego nie przemawiają. Co więcej, chce uniknąć „tradycyjnego” podejścia do edukacji. Podczas elastycznego treningu językowego “Splendid” masz szansę “poczuć” język, doświadczyć go w zanurzeniu i praktyce oraz w natychmiastowym wykorzystaniu go w komunikacji.

Zwykle przychodzisz na kurs z pewnymi doświadczeniami (nie zawsze pozytywnymi), oczekiwaniami i celami. Wiesz czego chcesz i czego nie chcesz. Na pewno chcesz zdobywać umiejętności językowe w oparciu o swoje doświadczenia z użyciem materiałów bezpośrednio związanych z twoim życiem codziennym oraz pracą. W kursie coachingu językowego, czy Splendid czeka cię całkowite zanurzenie w języku i wielka radość z nabywania nowych umiejętności w dynamicznym tempie. A jeśli jesteś “wiecznie początkującym dorosłym” zalecamy cię do rozpoczęcia Kursu wideo (Roczna Akademia Angielskiego) – tak abyś oswoił/a się ze słownictwem, podstawowymi zwrotami i przygotował/a do zajęć z lektorem.

W pełnym komforcie przygotowujemy również do egzaminów Cambridge, PEIC (dawniej PTE Generał), które są wymagane w środowiskach biznesowych.
Kursy dla dorosłych prowadzimy w trybie indywidualnym.

Od marca 2019 prowadzimy KURSY ONLINE. Kontakt: 530 568 663

english-time-online-kurs-jezyka-angielskiego-online-001
SPLENDID LOGO

KURS INDYWIDUALNY W ENGLISH TIME:

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu 1×60 minut, dwa razy w tygodniu 1x60minut + 1x60minut, bądź 1×90 minut. 
Ilość jednostek lekcyjnych w roku: w zależności od kalendarza spotkań i potrzeb słuchacza.

Ceny ustalane są indywidualnie; kontakt: 530 568 663

KURS WIDEO NA PLATFORMIE ONLINE: www.englishtimeonlione.pl

  • dostęp do filmów wideo z lekcjami online
  • dostęp do materiałów z ćwiczeniami online
  • pomiar postępów w nauce języka miarodajnymi testami na PLATFORMIE
  • wirtualne prace domowe
  • Certyfikat ukończenia kursu na poziomie A2+/B1