E- book Małgorzaty Lewkowskiej:

"Aktywne wsparcie edukacji i rozwoju dziecka"

Najlepsza szkoła językowa w Białymstoku!

Nauka języka angielskiego na najwyższym poziomie. Kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzone przez kompetentnych specjalistów - anglistów. Profesjonalne kursy języka angielskiego dla dorosłych w wersji stacjonarnej i ONLINE na platformie www.englishtimeonline.pl. Angielski dla początkujących oraz zaawansowanych. Angielski egzaminacyjny: Egzamin Ósmoklasisty, Matura, egzaminy Cambridge, TOEIC. Jeśli Twój angielski wymaga wsparcia - nasze kursy angielskiego są rozwiązaniem Twoich lingwistycznych problemów! Zapisz się na kurs i przestań wstydzić się za swój angielski!

OPINIE KLIENTÓW

Więcej opinii o nas znajdziesz w wizytówce Google

Krzysztof Gołosko

ReWeLaCjA!!!! Nie wierzyłem, że ktoś jest w stanie znaleźć sposób na mnie, a jednak, Pani Gosia potrafi zdziałać cuda :) Nauka angielskiego z tą Panią to zarazem czysta przyjemność jak i super efekty :) Zdecydowanie POLECAM KAŻDEMU!!
Polecam! Szkoła cały czas się rozwija. Zajęcia są ciekawie poprowadzone z przeróżnymi rekwizytami,które zachęcają dzieci do nauki. Świetne podejście do uczniów.

Amanda Kruk-Gawędzka

Rafał Czarkowski

Polecam szkołę Akademia English Time Białystok , lektorzy też są super, szkoła się rozwija i według mnie jest coraz lepsza,a nauka w tej szkole jest samą przyjemnością. Mój angielski jest coraz lepszy, A to chyba najważniejsze. Polecam!
TOP