Szkoła Języka Angielskiego: Stacjonarna i ONLINE

Prawdopodobnie każda ze szkół językowych w Białymstoku jest najlepsza w mieście, ale niewiele szkół jest takich jak Szkoła English Time na Nowym Mieście - ucząca języka angielskiego w sposób kreatywny, nastawiona na Twoje potrzeby, ONLINE i stacjonarna, niedaleko Twego miejsca zamieszkania i zaangażowana w Twój sukces w nauce języka angielskiego. Od roku 2015 staramy się uczyć języka angielskiego z wykorzystaniem ciekawych materiałów motywujących dzieci, młodzież i dorosłych. Od roku 2019 uruchomiliśmy platformę do nauki angielskiego ONLINE dla osób dorosłych, będących na poziomie podstwowym, dostępną tutaj: www.englishtimeonline.pl

Misja Szkoły English Time

Kreatywna nauka języka angielskiego w szkole English Time to nasz cel, misja i nieustanna praca nad osiągnięciem Waszego sukcesu. W szkole językowej English Time nauczymy cię mówić w języku angielskim i efektywnie komunikować się w środowisku międzynarodowym oraz jeśli jest taka potrzeba - zdać egzamin.

Uczniowie English Time

Uczymy dzieci od 3 roku życia,
Młodzież,
Dorosłych w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania w szkole Stacjonarnej przy ul. Pułaskiego 63A w Białymstoku oraz na naszej platformie ONLINE www.englishtimeonline.pl.
Słowem - każdy kto chce nauczyć się języka angielskiego -  jest mile widziany.

Nauczyciele English Time

Nauczyciele w szkole English Time to pasjonaci i eksperci w swojej dziedzinie. Uczymy języka angielskiego z pasją i zaangażowaniem, tak aby nasza praca była efektywna i dawała satysfakcję obu stronom. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Umiemy motywować do pracy i znamy się z najnowszymi technologiami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE OFERTY

ODPOWIEMY NA PYTANIA I POMOŻEMY DOBRAĆ KURS